Дещо про тиждень української писемності та мови

Новини Я жінка

Саме формулювання “тиждень української писемності та мови” мене дратує, якщо чесно. Що таке тиждень? Хіба не має бути “щодень української мови та писемності”? Та, з іншого боку, свято, яке триває не день, не два, а тиждень – це чудово!

Розпочався тиждень привітаннями на мою честь, бо маю дату народження – 09 листопада. Це так символічно і класно: святкують українську писемність, а вітають тебе)) Ніби ти і є ота найвагоміша складова частина культури будь-якого народу. Без  тебе немислимий духовний розвиток людства.))

IMG_3877 IMG_3878

Далі писали радіодиктант національної єдності. Почуття – різні: від розчарування від зависання інтернету до замилування тими, хто бився об заклад, що краще напише диктант))

IMG_3849IMG_3869

Протягом тижня відбулося знайомство із Максом Кідруком –  українським  письменником, мандрівником, автором першого українського технотрилера «Бот».

4. Познайомились із Максом Кідруком IMG_39825. Побували на презентації його технотрилера  «Бот»

 

А ще влаштували із восьмикласниками одвічну суперечку: дівчата чи хлопці є найкращими українознавцями:

IMG_4085 IMG_4159

Було ще багато чого цікавого, але найбільш запам’яталася інтелектуальна гра “Я люблю Україну”, в якій взяли участь учні та батьки 201-ї групи. батьки не тільки не пасли задніх, але й довели, що дітям є ще чого навчитися у розумних і завзятих мам і тат))

IMG_4187 IMG_4250

А так, щоб я була аж зовсім щаслива від свята на честь мови і мене, – моя дочка Людмила посіла почесне ІІ місце у ІІ етапі всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. отакий вигляд має щаслива мама+вчителька:

IMG_3844

 Цей тиждень закінчився у часі, але свято триває. Тож якими іменами, якими творами, якими шедеврами писемності Україна ще збагатить скарбницю вселюдського духу?..